Оплата замовлення здійснюється лише після підтвердження менеджером наявності товару на складі, якщо позиція є складською програмою, або після підтвердження термінів поставки товару в Україну, у випадку, коли позиція під замовлення.

Оплатити замовлення в нашому інтернет-магазині можна так:

Оплата готівкою можлива при самовивозі товару зі складу (якщо позиція складська). Менеджер готує рахунок на оплату, попередньо перевіривши наявність і забронювавши товар на складі. Цей рахунок ви сплачуєте безпосередньо при отриманні товару на складі. Рахунок і бронювання дійсні протягом 3х робочих днів.

Безготівковий розрахунок (оплата на розрахунковий рахунок компанії через банк, або будь-який зручний для Вас онлайн-банкінг). В такому випадку ми також готуємо для Вас рахунок на оплату з усіма банківськими реквізитами і надсилаємо його на вказаний вами e-mail або месенджер (Telegram,Viber)

Доставка по Києву

Доставка по Києву здійснюється з понеділка по п’ятницю протягом дня. Водій зв’яжеться з вами в день доставки за годину-півтори до прибуття. Вартість доставки залежить від виду товару, його кількості та габариту. Дізнатись докладніше можна за тел:(096)520-46-07. Попередньо прорахувавши замовлення, менеджер зможе озвучити суму доставки.

Доставка по Україні

Товар доставляється на зручне для Вас відділення «Нової Пошти» або «Delivery» по всій території України після повної оплати на розрахунковий рахунок. Оплата доставки розраховується згідно тарифів компанії-перевізника.